ÇOCUK EVLERİNDE KALAN ÇOCUKLARIMIZDAN AFRİN OPERASYONUNA DESTEK

Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı Yeşilırmak Çocuk Evleri Sitesi, Amasya Çocuk Evleri Sitesi ve Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğümüzde kalmakta olan çocuklarımız İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN öncülüğünde Garnizon Komutanlığını ziyaret ederek, kendi elleri ile yaptıkları pasta ve kurabiyeleri Afrin harekatında görev yapan askerlerimize gönderilmek üzere Amasya Garnizon Komutanımız Zafer UĞUR’a takdim ettiler.
            İzledikleri programlardan etkilenen çocuklarımız Afrin operasyonuna katılan askerlerimize destek olduklarını dile getirdiler.
            Garnizon Komutanımız Tank. Kurmay Albay Zafer UĞUR ve İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN Afrindeki Zeytin Dalı operasyonuna katılan Mehmetçiklerimizin her zaman gönülden desteklediklerini ve her zaman yanlarında olduklarını belirterek askerlerimiz bu zorlu operasyonda Allah Yardımcısı olsun dileklerinde bulundular.
            Garnizon Komutanımız Zafer UĞUR “Bu güzel ziyaretlerinden dolayı İl Müdürümüz başta olmak üzere Kuruluş Müdürlerimiz, Ev sorumlularımız ve çocuklarımıza teşekkür etti. İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN’da bu ziyarette kendilerini kabul eden Garnizon komutanımıza teşekkür etti.
            “Vatan nimettir” diyen çocuklarımız Garnizon Komutanımıza bizde asker olmak istiyoruz dediler. Sonraki Sayfa: Samsun Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürlüğünden İlimize Ziyaret

Önceki Sayfa : DEVLET ÖVÜNÇ MADALYASI VE BERATI TEVCİH TÖRENİ DÜZENLENDİ