Hamamözü İlçesinde Koruyucu Aile Tanıtım Programı Gerçekleşti

 Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından İlimize bağlı Hamamözü İlçesinde Koruyucu Aile Tanıtım Programı yapıldı. Programa Hamamözü Kaymakamı Vekili Ahmet Salih POÇANOĞLU,  Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN, İlçe protokol üyeleri ve Hamamözü ilçe halkı katılım sağladı. Program Hamamözü kaymakamlığı toplantı salonunda gerçekleşti.
Program saygı duruşu ve istiklal marşının ardından, İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN konuşmasında " Sayın Cumhurbaşkanımızın eşleri Sayın Emine ERDOĞAN hanımefendinin öncülüğünde başlatılan " Gönül Elçileri" Projesini ve aşamalarını anlatarak ardından Koruyucu Aile Hizmet Modelinin Bakanlığımız hizmet modellerinden birisi olduğunu söyledi.
Daha sonra Korumaya Muhtaç Çocuk konulu sunumunu Psikolog Hakan ULUTAŞLI, Koruyucu Aile Konulu sunumunu Sosyal Çalışmacı Hakime ARSLAN, İslam’da Koruyucu Aileliğin önemi konulu sunumunu Hamamözü İlçe Müftüsü Cemal LİV yaptı. İlimizdeki koruyucu ailelerden Nurten ULUDAĞ duygu ve düşüncelerini paylaştı. Program sona erdi.


Sonraki Sayfa: Amasya ASP Spor Kulübü Masa Tenisi Grup Elemeleri

Önceki Sayfa : ROL MODEL ÇALIŞMASINDA BAŞKAN AMCADAN YEŞİLIRMAK ÇOCUK EVLERİ SİTESİNE ZİYARET