Huzurevi Sakinlerinden Afrin'deki Mehmetçiğe Destek

Amasya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüze bağlı Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi sakinlerimiz ve çalışanlar, Afrin’deki Mehmetçiklere destek için aralarında para topladılar.

Suluova Hacı Muammer Koca Huzurevi ve Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğü sakinleri ve huzurevi çalışanlarının Afrin'deki Mehmetçiklere gönderilmek üzere para toplayarak Mehmetçiklere gönderilmek üzere Hayatcan Derneği yetkililerine teslim edildi.

Askerler için dua ettiklerini belirten Sahure Çay, "Ufakta olsa bir yardımımız dokunsun istedik. Allah askerlerimizin sağ salim evlerine, sılalalarına kavuşmalarını nasip etsin" dedi.

Çay'ın getirdiği zarfı teslim alan Amasya Belediye Başkan Yardımcısı ve Hayatcan Derneği Başkanı Cengiz Erdem, yaşlı kadına dernek binasında görüp beğendiği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın resmini hediye etti. Düzenledikleri 'Mehmetçik Üşümesin, Mehmetçik Düşünmesin' temalı kampanyada giysi ve gıdalardan oluşan 4 tırı geçen hafta birliklere teslim ettiklerini belirten Erdem, derneklerine halen müracaatların sürdüğünü söyledi.


 


Sonraki Sayfa: Çocuk Evleri Sitesi Personeline Bilinçli Medya Kullanımı Eğitimleri verildi.

Önceki Sayfa : AK PARTİ İL BAŞKANI MEHMET ÜNEK ve YÖNETİM KURULU ÜYELERİ KURUMUMUZU ZİYARET ETTİ.