SAYIN EMİNE ERDOĞAN HANIMEFENDİ'NİN ÖNCÜLÜK ETTİĞİ "KORUYUCU AİLE PROJESİ" KAPSAMINDAKİ TANITIM PROGRAMLARININ BEŞİNCİSİ TAŞOVA İLÇEMİZDE DÜZENLENDİ

Cumhurbaşkanımızın saygıdeğer eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin öncülük ettiği “Gönül Elçileri” projesi vesilesiyle geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın sıcak bir aile ortamında, sağlıklı bireyler olarak yetişmeleri için başlatılan “Koruyucu Aile Programı”nın yeni durağı Taşova ilçemizdi.    
 
Programa Funda VAROL Hanımefendi’nin yanı sıra, Taşova Kaymakamı Kudret KURNAZ ve eşi Özge KURNAZ, Taşova Belediye Başkan Vekili Mehmet DUMAN, Müftü Vekili Duran Ali DURUPINAR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN, daire müdürleri, öğretmenler ve koruyucu aileler katıldılar.
 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa ARSLAN’ın açılış konuşmasının ardından, sosyal çalışmacı Doğan İLİŞ “Korunmaya Muhtaç Çocuklar” hakkında sunum yaptı. Daha sonra sosyal çalışmacı Hakime ASLAN “Koruyucu Aile” hakkında bir sunum gerçekleştirdi. Ardından İlçe Müftü Vekili Duran Ali DURUPINAR “Dinimizde Koruyucu Aile’nin Önemi” hakkında bilgiler verdi.


Sonraki Sayfa: İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN'dan Şehit Ailesine Ziyaret

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Mustafa ARSLAN Taşovada Yaşayan Gazimizi Ziyaret etti.